Objava: 19.7.2017 11:54
Čitanja: 1132
Autor: Administrator
Goran Sablić
Očekujemo ponoviti dobru igru s gostovanja kod Aberdeena i prolaz u treće pretkolo
0
0

U četvrtak večer na Pecari se igra uzvratni susret drugog pretkola Europske lige između Širokog Brijega i Aberdeena. U sklopu toga danas je u klupskim prostorijama stadiona Pecara održana tiskovna konferencija na kojoj su sudjelovali trener Goran Sablić i napadč Širokog Dejan Čabraja.

-Imamo veliku šansu za prolaz i nadam se da je možemo iskoristiti. Trenutno smo potpuno zdravi i u dobroj formi, igramo dobar nogomet što smo pokazali u ovim dosadašnjim europskim utakmicama. Aberdeen je jak protivnik i znamo da će pokušati sve da se dočepaju prolaza dalje, međutim Široki ima veliku priliku koju ne smijemo propustiti.- rekao je mnogobrojnim okupljenim novinarskim ekipama trener Širokog Goran Sablić, prenosi ABCportal.info

Napadač Dejan Čabraja koji bi trebao istrčati od prve minute na travnjak Pecare potvrdio je kako je stanje u ekipi odlično.
-Atmosfera je sjajna i svi jedva čekamo sutrašnji dvoboj. Vjerujemo da ćemo odigrati odličnu utakmicu i da ćemo proći dalje.- izjavio je Čabraja.

Prema riječima klupskog glasnogovornika Marija Marušića ulaznice za sjevernu tribinu su planule pa svi oni koji hoće kupiti preostale ulaznice neka ih na vrijeme osiguraju. Dolazi i nekoliko stotina škotskih navijača koji će biti smješteni na istočnu tribinu. Sve je spremno za nogometni spektakl. Valja napomenuti da je ova utakmica mali jubilej za Široki Brijeg jer se radi o točno 50-oj utakmici u okviru europskih natjecanja. Utakmica počinje u 20:45 minuta.